Maskotka – stonoga Tobi

Dzieci bardzo chętnie zabierają maskotkę do spania, lubią mieć ją blisko siebie. Ukradkiem podbierają ją nawet starsi, bo i oni mają z niej pożytek.


Sprawdź cenę

Informacja o produkcie

Maskotka pluszowa jest nie tylko znakomitym i przyjemnym w dotyku zwierzątkiem przypominającym stonogę, ale ma również dodatkowe zastosowanie. Mianowicie może chłodzić lub rozgrzewać ciało.
W środku ma małe kuleczki proso z niewielką zawartością ziół spełniające rolę pachnącego termosu, które można podgrzewać w mikrofalówce albo w piekarniku. Dozwolony czas nagrzewania w mikrofalówce maks. moc 800W to tylko 90 sekund. Dozwolony czas nagrzewania w piekarniku w temperaturze 100 stopni to 10-15 minut.
Maskotka może być również chłodzona i przynosić ulgę np. w gorące dni.
Dzieci bardzo chętnie zabierają maskotkę do spania, lubią mieć ją blisko siebie. Ukradkiem podbierają ją nawet starsi, bo i oni mają z niej pożytek.
Długość maskotki wynosi 50 cm.

Sposób użycia w mikrofalówce:
Zdjąć zawieszoną kartę informacyjną z nowej maskotki.
Ułożyć maskotkę na obrotowy, czysty talerz znajdujący się w mikrofalówce. Maksymalna moc to 800 Watt. Mikrofalówka musi wyłączyć się najpóźniej po 90 sekundach.
Uwaga – talerz w mikrofalówce musi się obracać.

Sposób użycia w piekarniku:
Zdjąć zawieszoną kartę informacyjną z nowej maskotki.
Ułożyć maskotkę na czystą blachę znajdującą się w piekarniku. Maksymalna temperatura to 100 stopni. Czas nagrzewania to 10-15 minut.
Uwaga – nie dopuścić do przegrzania. Nie układać maskotki na ruszcie ani drabince.

Przed przystąpieniem do podgrzewania maskotka Tobi powinna mieć temperaturę pokojową.

Sposób użycia w celu chłodzenia:
Zdjąć zawieszoną kartę informacyjną z nowej maskotki.
Włożyć maskotkę do czystego worka i włożyć do lodówki albo do zamrażarki. Po wyciągnięciu można używać jako chłodnego kompresu.

Informacje dodatkowe.
Maskotka Tobi może być chłodzona lub ogrzewana bez ograniczeń. Czyszczenie następuje przez użycie wilgotnej ścierki lub ręcznika pocierając o zewnętrzny materiał maskotki. Ze względu na zawartość prosa i mieszanki delikatnych ziół w maskotce, nie wolno poddawać jej praniu na mokro. Po każdym ogrzaniu np. w mikrofalówce maskotka będzie wolna od grzybów albo innych zarazków. Aby aktywować zapach ziół lub inny lubiany zapach wystarczy skropić maskotkę jedną lub dwoma kropelkami olejku lawendowego albo np. pomarańczowego.
Maskotka uszyta jest z trwałego i odpornego na rozdarcia materiału. Dzięki temu długo cieszy oko, sprawia wiele przyjemności podczas niekończącej się zabawy i skutecznie służy zarówno dzieciom jak i osobom w starszym wieku.