Hornhauterweicher
Płyn do zmiękczania skóry w sprayu

peclavus® PODOmed płyn do zmiękczania skóry w sprayu jest przeznaczony wyłącznie do zabiegów na stopach wykonywanych przez specjalistów podologii.


 

Pojemność

250 ml
Sprawdź cenę

Informacja o produkcie

peclavus® PODOmed płyn do zmiękczania skóry w żelu jest przeznaczony wyłącznie do zabiegów na stopach wykonywanych przez specjalistów podologii. Dzięki zawartości specjalnego składnika preparat działa szybko i pewnie czyniąc zrogowaciałą skórę miękką i elastyczną. Zmiękcza twardą skórę rogową, odciski i modzele. Zawiera składniki dezynfekujące skórę. Tylko do użytku profesjonalnego.


Sposób użycia

Miejscowo spryskać skórę i chwilkę odczekać. Działa prawie natychmiast. Na odciski przy palcach w trudno dostępnych dla sprayu miejscach producent proponuje przyłożyć i przytrzymać  zmoczony tym płynem wacik. Nie należy stosować u dzieci poniżej 3 roku życia. Chronić oczy. Trzymać z daleka od dzieci!


UWAGA

peclavus® PODOmed Hornhauterweicher przeznaczony jest wyłącznie do stosowania profesjonalnego. Oznacza to, że produkt ten może wykorzystywać specjalista podolog, kosmetyczka, kosmetolog, lekarz.

Preparat nie jest przeznaczony do sprzedaży detalicznej, ogólnodostępnej.
Klienci indywidualni powinni pytać o niego w gabinetach podologicznych lub w gabinetach kosmetycznych, albo w klinikach lekarskich.


Skład

AQUA, ISOPROPYL ALCOHOL, TRIETHANOLAMINE, POTASSIUM HYDROXIDE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, PROPYLENE GLYCOL, CITRUS AURANTIUM DULCIS OIL, ABIES SIBIRICA NEEDLE OIL, LIMONENE