Hornhauterweicher Gel
Płyn do zmiękczania skóry w żelu

peclavus® PODOmed płyn do zmiękczania skóry w żelu jest przeznaczony wyłącznie do zabiegów na stopach wykonywanych przez specjalistów podologii.


 

Pojemność

250 ml
Sprawdź cenę

Informacja o produkcie

peclavus® PODOmed płyn do zmiękczania skóry w żelu jest przeznaczony wyłącznie do zabiegów na stopach wykonywanych przez specjalistów podologii. Dzięki zawartości specjalnego składnika preparat działa szybko i pewnie czyniąc zrogowaciałą skórę miękką i elastyczną. Zmiękcza twardą skórę rogową, odciski i modzele. Zawiera składniki dezynfekujące skórę. Tylko do użytku profesjonalnego.


Sposób użycia

Żel nakładać na miejsce zabiegu według własnego uznania. Chwilkę odczekać aż preparat się wchłonie a na skórze nie będzie widać konsystencji żelu. Nie należy stosować u dzieci poniżej 3 roku życia. Chronić oczy. Trzymać z daleka od dzieci!


UWAGA

peclavus® special Hornhaut-Erweicher Gel przeznaczony jest wyłącznie do stosowania profesjonalnego. Oznacza to, że produkt ten może wykorzystywać specjalista podolog, kosmetyczka, kosmetolog, lekarz.

Preparat nie jest przeznaczony do sprzedaży detalicznej, ogólnodostępnej.
Klienci indywidualni powinni pytać o niego w gabinetach podologicznych lub w gabinetach kosmetycznych, albo w klinikach lekarskich.


Skład

AQUA, UREA, ALCOHOL, PROPANEDIOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, SALIX NIGRA (WILLOW) BARK EXTRACT, CAPRYLYL GLYCOL, CITRUS LIMON PEEL OIL, LIMONENE