AntiMYX Protectorstift
Sztyft do paznokci AntiMYX

peclavus® PODOmed Sztyft do paznokci AntiMYX to bardzo łatwa aplikacja i wysoka skuteczność działania.


Pojemność

4 ml
Sprawdź cenę

Informacja o produkcie

peclavus® PODOmed Sztyft do paznokci AntiMYX to bardzo łatwa aplikacja i wysoka skuteczność działania. Do regeneracji przebarwionych, uszkodzonych paznokci, również przy grzybicy. Dzięki opatentowanemu systemowi przenikania preparatu substancje czynne przenikają przez płytkę paznokcia aż do jego macierzy.
Kompleksowe działanie potwierdzone analizami osiągnięte zostało dzięki odpowiedniemu połączeniu olejków eterycznych, jak olejku z niebieskiego cyprysa, olejku lawendowego i olejku z drzewa herbacianego.
Do pielęgnacji skóry zaleca się stosowanie dodatkowo peclavus® PODOmed Krem do stóp AntiMYX.


Sposób użycia

2-3 razy dziennie nanieść preparat sztyftem na powierzchnię paznokcia i pozostawić do całkowitego wchłonięcia. Po 4 tygodniach wystarczy stosować 1 raz dziennie – najlepiej wieczorem. Powtarzać tak długo, aż zmieniony paznokieć zostanie wyleczony z grzybicy lub aż całkowicie odrośnie (minimum ok. 3-6 miesięcy). Zawartość sztyftu wystarczy na ok. 200-300 aplikacji na jeden paznokieć.


UWAGA

peclavus® PODOmed AntiMYX Protectorstift – Sztyft do paznokci AntiMYX przeznaczony jest wyłącznie do stosowania profesjonalnego. Oznacza to, że produkt ten może wykorzystywać specjalista podolog, kosmetyczka, kosmetolog, lekarz.

Preparat nie jest przeznaczony do sprzedaży detalicznej, ogólnodostępnej.
Klienci indywidualni powinni pytać o niego w gabinetach podologicznych lub w gabinetach kosmetycznych, albo w klinikach lekarskich.


Skład

ETHYL LACTATE, CALLITRIS INTRATROPICA WOOD OIL, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL, LACTIC ACID, LINALOOL, MELALEUCA ALTERNIFOLIA LEAF OIL, AQUA, LIMONENE, GERANIOL