AntiMYX Salben-Gel
Żelo-maść AntiMYX

peclavus® PODOmed Żelo-maść AntiMYX dzięki swojej szczególnej konsystencji nadaje się perfekcyjnie do stosowania jako baza na tamponady po zabiegach na wale paznokciowym.


Pojemność

12 ml
Sprawdź cenę

Informacja o produkcie

peclavus® PODOmed Żelo-maść AntiMYX dzięki swojej szczególnej konsystencji nadaje się perfekcyjnie do stosowania jako baza na tamponady po zabiegach na wale paznokciowym. Da się ją nakładać precyzyjnie, rozrzedza się pod wpływem ciepła skóry i tym samym optymalnie rozprowadza. Bisabolol, pirokton olaminy i wartościowy olejek z manuka odpowiadają za działanie antyseptyczne i przeciwgrzybicze. Olejek goździkowy działa z kolei kojąco. W ten sposób wspierana jest naturalna funkcja ochronna skóry.


Sposób użycia

Nanieść po zabiegu na wał paznokciowy i wetrzeć. Alternatywnie nałożyć na wał przy użyciu tamponady.


UWAGA

peclavus® PODOmed AntiMYX Salben-Gel przeznaczony jest wyłącznie do stosowania profesjonalnego. Oznacza to, że produkt ten może wykorzystywać specjalista podolog, kosmetyczka, kosmetolog, lekarz.

Preparat nie jest przeznaczony do sprzedaży detalicznej, ogólnodostępnej.
Klienci indywidualni powinni pytać o niego w gabinetach podologicznych lub w gabinetach kosmetycznych, albo w klinikach lekarskich.


Skład

CYCLOPENTASILOXANE, GLYCERIN, SUCROSE PALMITATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, TOCOPHERYL ACETATE, BISABOLOL, LEPTOSPERMUM SCOPARIUM BRANCH/LEAF OIL, PIROCTONE OLAMINE, EUGENIA CARYOPHYLLUS LEAF OIL, MELALEUCA ALTERNIFOLIA LEAF OIL, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF OIL, SALVIA LAVANDULAEFOLIA LEAF OIL, AQUA, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM CAPROYL/LAUROYL LACTYLATE, PROPYLPARABEN, EUGENOL, GERANIOL, LIMONENE, LINALOOL