Kräuterfussbad Urea
Ziołowa sól do kąpieli stóp z mocznikiem

Sól do kąpieli stóp na bazie naturalnych ziół i mocznika jest idealnym sposobem na pozbycie się twardej skóry na stopach.


Pojemność

500 g
Sprawdź cenę
3 kg
Sprawdź cenę
8 kg
Sprawdź cenę

Informacja o produkcie

Sól do kąpieli stóp na bazie naturalnych ziół i mocznika jest idealnym sposobem na pozbycie się twardej skóry na stopach, pękających pięt, przykrego zapachu, nadpotliwości stóp.
Sól do kąpieli peclavus® pobudza, oczyszcza i odświeża zmęczone stopy. To m.in. dzięki zawartości mocznika, wyciągu z igieł sosnowych, rozmarynu, eukaliptusa, lawendy, olejków cytrusowych sól ma niecodzienny zapach i niezwykłe działanie.
Granulowana sól do kąpieli może być stosowana również przez diabetyków.

Doskonały produkt do odsprzedaży.


Sposób użycia

Stosować proporcję 1 łyżka stołowa granulowanej soli wsypać do ok 3 litrów ciepłej wody.  Wymieszać i moczyć stopy przez 10 – 15 minut.
Kąpiel stóp diabetyków nie powinna przekraczać 3 minut w letniej wodzie w proporcji 1 łyżka stołowa granulatu na ok 3 L letniej wody.


Skład

UREA, SODIUM CARBONATE, PARFUM, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL, ABIES SIBIRICA NEEDLE OIL, POLYSORBATE 20, AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDE DEA, LAVANDULA HYBRIDA ABRIAL HERB OIL, CITRUS LIMONUM PEEL OIL EXPRESSED, CITRUS AURANTIUM DULCIS PEEL OIL EXPRESSED, MENTA ARVENSIS LEAF OIL, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF OIL, FARNESOL, LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYISOHEXYL 3-CYCLOHEXENE CARBOXALDEHYDE, CITRONELLOL, CI 77499, CI 47005, CI 74260